Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
  • Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Dla mieszkańca/Gospodarka Odpadami/ZZO Olszowa - Podpisanie umowy na budowę

ZZO Olszowa - Podpisanie umowy na budowę

INEWSTOR-KĘPNO Sp. z o.o. podpisała umowę na budowę ZZO Olszowa

30 lipca 2013 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Kępno podpisano umowę na realizację etapu III polegającego na budowie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w miejscowości Olszowa realizowanego w ramach Projektu pn. „Modernizacja systemu gospodarki odpadami na terenie południowej Wielkopolski oraz części powiatu Oleśnickiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju  Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Umowa została podpisana przez Prezesa Zarządu INWESTOR–KĘPNO Sp. z o.o. – Tomasza Spychalskiego oraz Pełnomocnika Zarządu Korporacji Budowlanej Doraco Sp. z o.o. – Bogusława Niklasa. W spotkaniu uczestniczyli również projektanci i technolodzy, którzy będą współpracować z Wykonawcą.

Wartość umowy opiewa na kwotę 50 934 632,20 zł. Przez najbliższe 13 miesięcy Korporacja Budowlana Doraco Sp. z o.o. z Gdańska będzie budować Zakład Zagospodarowania Odpadów łącznie z instalacjami jakie należy doprowadzić do Zakładu.

Do tej pory INWESTOR-KĘPNO Sp. z o.o. w ramach Projektu podpisała 9 umów z Wykonawcami na kwotę prawie 57 mln zł.

Podpisanie umowy na budowę ZZO Olszowa 30.07.2013 r.

Podpisanie umowy na budowę ZZO Olszowa 30.07.2013 r.

Podpisanie umowy na budowę ZZO Olszowa 30.07.2013 r.

Więcej informacji o Projekcie znajduje się na stronie: www.zzo-olszowa.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Fundusze Europejskie – Dla Rozwoju Innowacyjnej Wielkopolski.

do góry