Strona główna/Dla mieszkańca/Inwestycje/Rok 2023/Remont drogi gminnej Miłowice - Gołębice
Wójt Gminy Dziadowa Kłoda Robert Fryt wraz z Jarosławem Obremskim - Wojewodą Dolnośląskim w asyście Pani Poseł na Sejm RP Mirosławy Stachowiak Różeckiej, Z-cy Wójta Gminy Pani Ireny Małeckiej, Radnych Gminy, Inspektora nadzoru budowlanego Pana Ryszarda Potocznego oraz Sołtysów wsi Gołębice Pana Marcina Thiela, oraz Miłowice Pana Grzegorza Armuły dokonali uroczystego przecięcia wstęgi, a tym samym oficjalnego otwarcia wyremontowanej drogi gminnej łączącej Miłowice z Gołębicami.
Koszt inwestycji wyniósł 2 230 958,40 zł i był współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja druga. W ramach inwestycji wykonano modernizację nawierzchni drogi gminnej na odcinku Miłowice-Gołębice o długości 3,55 km wraz z łącznikami o długości 259 m w Gołębicach i 290 m w Miłowicach.
Wykonawca robót była firma "Usługi ogólno-budowlane Anna Chleboś" w Granowcu województwo wielkopolskie. Podczas uroczystego otwarcia był również obecny przedstawiciel wykonawcy Pan Karol Chleboś oraz pracownicy Urzędu Gminy.