Strona główna/Dla mieszkańca/Inwestycje/Rok 2023/Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach Lipka oraz (..)

„Modernizacja drogi gminnej na terenie gminy Dziadowa Kłoda w miejscowości Lipka” współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja trzecia PGR. Wartość prac budowlanych 402 tys. zł. Odcinek o długości 388m. Droga jednojezdniowa o szerokości pasa 3,5m, dwustronne pobocze z kruszywa kamiennego o szerokości 0,5m.

„Modernizacja drogi gminnej na terenie gminy Dziadowa Kłoda w miejscowości Dalborowice” współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja trzecia PGR. Wartość prac budowlanych 1.042 tys. zł. Odcinek o długości 990m. Droga jednojezdniowa o szerokości pasa 3,5m, dwustronne pobocze z kruszywa kamiennego o szerokości 0,75m.

Wykonawca: Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś, Granowiec, ul. Kościelna 3, 64-435 Śośnie. Dofinansowanie w wysokości 98%

Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach Lipka oraz Dalborowice

5 zdjęć