Strona główna/Dla mieszkańca/Inwestycje/Rok 2021/Odbiór inwestycji - chodnik Stradomia Dolna

Jest nam miło poinformować Państwa, że dnia 29 grudnia 2021 roku miał miejsce oficjalny odbiór chodnika łączącego Stradomię Wierzchnią ze Stradomią Dolną.

Uroczystość odbyła się z udziałem władz samorządowych Gminy Dziadowa Kłoda, Gminy Syców oraz Starostwa Powiatowego.

Inwestycja ta jest współfinansowana przez Starostwo Powiatowe i Gminę Dziadowa Kłoda.

Pragniemy podziękować burmistrzowi Miasta i Gminy Syców za wspólną inwestycję, która połączyła nasze Gminy.

W roku 2022 planujemy rozpocząć remont chodnika na ulicy Słonecznej i 1 Maja. Wysłaliśmy także propozycję współfinansowania budowy dalszego odcinka chodnika przy ulicy Słonecznej do skrzyżowania z ulicą Brzozową. Podejmujemy także działania w sprawie budowy kolejnego etapu chodnika w miejscowości Gronowice.