Strona główna/Dla mieszkańca/Aktualności/III Sesja Rady Gminy Dziadowa Kłoda

III Sesja Rady Gminy Dziadowa Kłoda

18 . 06 . 2024
Szanowni Mieszkańcy,
W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej Gminie jak co roku wyjątkowa tym razem III Sesja Rady Gminy nowej kadencji☺️ podczas której, Wójt Gminy złożył przed Radą Gminy "Raport o stanie Gminy za ubiegły rok" ????

Następnie Skarbnik Gminy Pani Marzena Cichosz przedstawiła sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy za 2023 rok po czym odbyło się głosowanie o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy, które jednogłośnie zostało przyznane. ????
Podczas sesji zostały też przedstawione informacje o stanie bezpieczeństwa na terenie Gminy Dziadowa Kłoda oraz o stanie ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy przez przedstawicieli PSP w Oleśnicy oraz Komisariatu Policji w Sycowie.
Przemawiali również przedstawiciele lokalnych jednostek będących pod zarządem Gminy zdając raport z działalności za 2023 rok.

Bardzo Dziękujemy ????

Po szczegóły tej sesji oraz jej relację zapraszamy pod tym linkiem