Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
  • Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Dla mieszkańca/Aktualności/Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

24 . 06 . 2022

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi Naszej Gminnej Oświaty, drodzy Uczniowie i Rodzice.

Kończy się Rok Szkolny 2021-2022

Był to niezwykle trudny czas pracy i nauki ze względu na długotrwały stan epidemii i związane z nią ograniczenia.
Okazał się on dla wielu z Was okresem wytężonej pracy i wysiłku ponoszonego w nietypowych warunkach wykonywania obowiązków, inaczej niż bywało to w minionych latach.

Nie zabrakło jednak mądrych indywidualnych decyzji, a dzięki temu również i licznych sukcesów, za które chciałbym złożyć wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Uczniom i ich Rodzicom serdeczne gratulacje i podziękowania za podejmowanie niełatwych wyzwań.

Na czas wakacji życzę wszystkim dużo słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy we wrześniu mogli się spotkać pełni zapału, gotowi do pracy bez niepokojów o zdrowie nasze i naszych bliskich.

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z zakończenia roku szkolnego w Dziadowej Kłodzie oraz Miłowicach gdzie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów oraz uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor Jadwigi Mocek z Miłowic, która odchodzi na zasłużoną emeryturę:)

Zapraszamy do oglądania! :)

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

100 zdjęć
do góry