Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
  • Tłumacz języka migowego
BIP
Strona główna/Dla mieszkańca/Aktualności/Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji na terenie (..)

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji na terenie Gminy Dziadowa Kłoda

13 . 10 . 2023

Szanowni Mieszkańcy

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Robert Fryt w obecności Skarbnika Gminy Marzeny Cichosz oraz pracowników Urzędu Gminy, podpisał umowę na rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacji na terenie Gminy Dziadowa Kłoda z Prezesem firmy Tom-Instal Michałem Gałką. Nadzór nad inwestycją będzie prowadzić Biuro Inwestorskie Janusz Rybaka z Wrocławia.

Modernizacja sieci przyczyni się do ulepszenia gospodarki wodno-ściekowej  oraz poprawy warunków środowiskowych na terenie Dziadowej Kłody.

Koszt inwestycji rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacji wyniesie 6 725 453,04 zł brutto. Rozbudowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Z uwagi na rozpoczynające się prace, z przyczyn technicznych, inwestycja pn Rozbudowa Oświetlenia Ulicznego na terenie Gminy Dziadowa Kłoda zostaje przesunięta do czasu zakończenia prac budowlanych związanych z ww. rozbudową.

Jednocześnie Wójt Gminy bardzo prosi o cierpliwość i wyrozumiałość mieszkańców Ulicy Parkowej w Dziadowej Kłodzie w związku z przesunięciem terminu realizacji oświetlenia na Waszej ulicy.

Dla Was zmieniamy naszą Gminę…

 

foto

 

do góry