Strona główna/Dla mieszkańca/Aktualności/Odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola w Miłowicach.

Odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola w Miłowicach.

20 . 03 . 2024
Szanowni Mieszkańcy????
Dzisiaj mury naszego Urzędu odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola w Miłowicach. ????
Grupa Motylków ????oraz Pszczółek???? została śpiewająco przywitana przez Wójta Gminy Roberta Fryt oraz Z-cę Panią Irenę Małecką.
Maluchy zwiedziły Urząd, miały okazję przemawiać przez mikrofony sesyjne oraz wysłuchać przygotowanego specjalnie dla nich występu wokalnego Włodarza Gminy ????
Serdecznie Dziękujemy maluchom, dziękujemy Paniom Wychowawczyniom oraz Rodzicom z trójki klasowej za wspaniałą i miłą wizytę.????????
Zapraszamy też do obejrzenia filmu w kolejnym poście z tej super wizyty i śpiewającego przyjęcia maluchów ????????????