Strona główna/Dla mieszkańca/Aktualności/Odwiedziny Prezydenta Miasta Wrocławia Pana Jacka Sutryka

Odwiedziny Prezydenta Miasta Wrocławia Pana Jacka Sutryka

18 . 07 . 2023
Szanowni Państwo,

17 lipca w godzinach popołudniowych, odwiedził nas Prezydent Miasta Wrocław – Pan Jacek Sutryk oraz Pan Jacek Kowalski - Prezes Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska.
Wspólnie z Panem Sołtysem i Radnym Sołectwa Lipka – Panem Antonim Mierzwa oraz Wójtem Gminy Dziadowa Kłoda – Robertem Fryt dokonany został odbiór prac termomodernizacyjnych w strażnicy OSP Lipka.
Przy tej okazji Pan Prezydent wraz z Panem Prezesem, wręczyli Panu Antoniemu tablicę pamiątkową z kwotą 75.000,00 zł, przekazaną w całości na to zadanie.
W dalszej części spotkania wspólnie odwiedziliśmy Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie oraz dotychczasową siedzibę Urzędu Gminy, a następnie udaliśmy się do nowo budowanego Urzędu Gminy w Dziadowej Kłodzie.
Ostatnim punktem spotkania była wizyta w Arboretum Leśnym im. Stefana Białoboka w Stradomi Dolnej.
Wójt Gminy Dziadowa Kłoda w imieniu strażaków OSP Lipka oraz wszystkich mieszkańców naszej Gminy podziękował Panu Prezydentowi oraz Panu Prezesowi Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska za wspaniałą i owocną współpracę z Gminą Dziadowa Kłoda.

To było bardzo sympatyczne spotkanie.
Do zobaczenia na gminnych dożynkach w Stradomi Dolnej!

Wójt Gminy Dziadowa Kłoda – Robert Fryt